Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/8/b/8be3f75f-07b6-46a6-adc7-b0a3acb9f1d5/melonmarketing.sk/nette/libs/Nette/loader.php on line 19
Prečo Melon marketing - Inbound & Digital

V čom je Melon iný

Spoločnosť Melon marketing je jedinou spoločnosťou na trhu, pre ktorú sú kvalita a efektivita dosiahnutá pre klienta sväté :)

Máme mnohoročné skúsenosti v digital marketingu a v našej praxi sme sa stretávali s prístupom reklamných a marketingových agentúr, kde bola kreativita presadzovaná na úkor úžitku pre klienta.

Preto chceme tento prístup zmeniť, chceme, aby klienti videli, že kampane sú o ich úžitku, nie o sláve agentúry v súťažiach o reklamnej kreativite.

Kvalita a efektívna kreativita sú pre nás viac než len slová. Prístup, ktorý reprezentujú, nám prúdi hlboko v žilách a ich naplnenie a spokojnosť klienta je pre nás prvoradá.

Vďaka tomuto presvedčeniu vznikla aj naša filozofia. Je venovaná našim klientom, zamestnancom a verejnosti ako takej.

Melon filozofia

Otvorená spoločnosť

Sme otvorení. Smerom von aj dovnútra. Každý si môže pozrieť čo a ako robíme. Nemáme striktnú firemnú hierarchiu, podporujeme nápady a vylepšenia každého člena tímu.

Orientácia na človeka

Anonymita u nás nemá miesto. Kontakt s jednotlivcom je pre nás rozhodujúci. Zamestnanci, ich potreby a spokojnosť nám nie sú ukradnuté.

Dôraz na kvalitu

Precíznosť, dôslednosť a profesijná zodpovednosť. Ich nekompromisné dodržiavanie, vždy a všade. Máme vysoké nároky, sme jednoducho tím A hráčov.

Klient ako partner

Stávame sa partnerom pre našich klientov. Žiadna nadradenosť alebo podradenosť. Na projektoch a výsledkoch nám sakra záleží, a preto často krát nekompromisne argumentujeme a klientov vzdelávame.

Pomáhanie naspäť

Máme na pamäti, že aj my sme raz začínali. Chceme vrátiť požičané, a preto podporujeme rozvoj kultúry, zmysluplných akcií a aktivít.

Juraj Gbelský

Juraj Gbelský

Juraj pôsobí ako Managing director a venuje sa hlavne tvorbe marketingových stratégií a konceptov, ako aj inbound a digital marketingu.

Baška Klimeková

Baška Klimeková

Baška pôsobí v Melon marketing-u ako Key project manager a spája dva na prvý pohľad odlišné svety - agentúrny a klientsky. Vie, že efektívnosť a deadliny kreativite neškodia, práve naopak.

Tomáš Minarik

Tomáš Minarik

Tomáš sa špecializuje na digitálny design a mobilné UI. Pri svojej práci dbá hlavne na jednoduchosť a funkčnosť, pretože ich považuje za nevyhnutné vlastnosti kvalitného designu.

Silvester Melone

Silvester Melone

Silvester pôsobí na pozícii milovaného maskota spoločnosti a medzi jeho hlavné povinnosti patrí očarenie potenciálnych klientov a kolegov :)