Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/8/b/8be3f75f-07b6-46a6-adc7-b0a3acb9f1d5/melonmarketing.sk/nette/libs/Nette/loader.php on line 19
PPC - SEM - SEO | Melon marketing - Inbound & Digital

Kvalitná a relevantná návštevnosť webu predstavuje prvý krok k dosahovaniu jeho cieľov. Na zvýšenie návštevnosti existuje mnoho spôsobov.

Prvým krokom pri jej budovaní, ktorý tvorí aj základ Inbound marketingu, je umožnenie užívateľom nájsť váš web. Dve najzákladnejšie techniky na zvýšenie návštevnosti sú optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) a reklamné PPC (pay per click) systémy.

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO), pozostáva z dvoch prístupov:

  1. úpravy na webe a
  2. aktivity mimo vášho webu, aby sa váš web umiestňoval na čo najlepších pozíciách pri vyhľadávaní vo vyhľadávačoch (Google, Bing, Yahoo, atď.).

Primárnym cieľom by však nemali byť samotné pozície pri jednotlivých frázach, ale kvalitná a relevantná návštevnosť z organického vyhľadávania. Základom je optimalizácia na vašom webe (onpage optimalizácia).Počas nej sa vytvorí analýza kľúčových slov, opravia sa chyby v kóde a textoch atď.

Onpage optimalizácia však predstavuje zhruba iba 25% celej práce. Oveľa väčšiu váhu má optimalizácia mimo vášho webu (offpage optimalizácia). Tá predstavuje registráciu do katalógov a najmä získavanie odkazov z webov relevantných k vašej spoločnosti.

PPC systémy predstavujú reklamné systémy, kde sa neplatí za zobrazovanie reklamy, ale až za kliknutie na reklamu. Vďaka týmto systémom je možné pomerne rýchlo dosiahnuť návštevnosť vášho webu pri udržaní relevancie a efektívnej spotreby nákladov. Medzi nami najviac používané systémy patria Google Adwords, Facebook Ads a Etarget.

Vo všeobecnosti všetkým klientom odporúčame na začiatok začať s optimalizáciou pre vyhľadávače, ktorá však predstavuje dlhodobú aktivitu, a tak aj merať jej výsledky je možné až po určitom čase. Na druhej strane, dosiahnuté pozície a návštevnosť nezmizne ihneď po skončení SEO aktivít.

V rámci oblasti SEO a PPC reklám vám teda vieme pomôcť s:

  • Onpage optimalizáciou a SEO auditom
  • Offpage optimalizáciou a linkbuildingom
  • Reklamou v Google Adwords
  • Reklamou vo Facebook Ads
  • Reklamou v sieti Etarget a v ďalších sieťach

Mám záujem o túto službu

Už od

150 €

Reklama v Google Adwords, cena predstavuje mesačný poplatok.

125 €

Reklama vo Facebook Ads, cena predstavuje mesačný poplatok.

300 €

SEO audit a onpage optimalizácia webu.

400 €

SEO offpage optimalizácia.