Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/8/b/8be3f75f-07b6-46a6-adc7-b0a3acb9f1d5/melonmarketing.sk/nette/libs/Nette/loader.php on line 19
Web a digitálna stratégia | Melon marketing - Inbound & Digital

Stratégia komunikácie by mala predstavovať základný kameň pre marketingové aktivity, ktoré firma robí, a od nej by sa všetko malo odvíjať :) Predchádza jej analýza spoločnosti, jej potrieb, služieb, produktov, zákazníkov, konkurencie atď.

Na základe tejto analýzy potom vieme ušiť komunikáciu a stratégiu na mieru každému klientovi podľa jeho potrieb a cieľov. Vyberieme kanály komunikácie, ktoré sú vhodné na splnenie cieľov klienta, a odporučíme v akom poradí ich zapájať. Nie všetky komunikačné kanály sú totižto pre každú spoločnosť vhodné a výhodné :)

Pokiaľ sa spoločnosť rozhodne komunikovať na internete, prakticky skoro vždy by mala základným kameňom tejto komunikácie byť kvalitná web stránka. Nie je však web stránka ako web stránka.

Našim cieľom je vytvárať také weby, ktoré budú vizuálne príťažlivé, užívateľovi sa s nimi bude príjemne a intuitívne pracovať a zároveň budú plniť ciele, pre ktoré boli vytvorené.

Pri vytváraní webu preto postupujeme v týchto krokoch:

  • Stretnutie s klientom, prebratie špecifikácie webu a jeho funkcionality, požiadaviek, cieľov a preferencií klienta
  • Návrh a odporúčania z našej strany na funkcionalitu webu (ktorú pridať, ktorú vynechať)
  • Dôraz na UX a Wireframing
  • Vytvorenie designu
  • Development, testovanie a finalizácia webu

Mám záujem o túto službu

Už od

1500 €

Wireframing, design, development, testing